نتایج جستجو برای عبارت :

دانلود فرم قرارداد راننده مدرسه

دانلود کلیه فرم های قرارداد سرویس مدارس
فرمت فایل : word و قابل ویرایش
تعداد صفحات فایل : 14 صفحه
شرح مختصر از محتوای فایل

1-تعداد8 فرم لازم برای مدیران در رابطه با قرارداد سرویس2-فرم آمار دانش آموزان استفاده کننده از سرویس3-فرم تعهدات راننده(رانندگان) سرویس مدرسه4-فرم ارزیابی عملکرد کارگروه ناحیه از سرویس مدرسه5-فرم ارزیابی عملکرد شرکت سرویس مدرسه6-فرم تعهد اولیاء در فرم قرارداد سرویس مدرسه7-فرم ارزیابی راننده توسط دانش آموز8-فرم مشخصات رانند
دانلود کلیه فرم های قرارداد سرویس مدارسفرمت فایل : word و قابل ویرایشتعداد صفحات فایل : 14 صفحهشرح مختصر از محتوای فایل
1-تعداد8 فرم لازم برای مدیران در رابطه با قرارداد سرویس2-فرم آمار دانش آموزان استفاده کننده از سرویس3-فرم تعهدات راننده(رانندگان) سرویس مدرسه4-فرم ارزیابی عملکرد کارگروه ناحیه از سرویس مدرسه5-فرم ارزیابی عملکرد شرکت سرویس مدرسه6-فرم تعهد اولیاء در فرم قرارداد سرویس مدرسه7-فرم ارزیابی راننده توسط دانش آموز8-فرم مشخصات راننده در
شرح مختصر از محتوای فایل

1-تعداد8 فرم لازم برای مدیران در رابطه با قرارداد سرویس2-فرم آمار دانش آموزان استفاده کننده از سرویس3-فرم تعهدات راننده(رانندگان) سرویس مدرسه4-فرم ارزیابی عملکرد کارگروه ناحیه از سرویس مدرسه5-فرم ارزیابی عملکرد شرکت سرویس مدرسه6-فرم تعهد اولیاء در فرم قرارداد سرویس مدرسه7-فرم ارزیابی راننده توسط دانش آموز8-فرم مشخصات رانند
شرح مختصر از محتوای فایل

شرح مختصر از محتوای فایل

1-تعداد8 فرم لازم برای مدیران در رابطه با قرارداد سرویس2-فرم آمار دانش آموزان استفاده کننده از سرویس3-فرم تعهدات راننده(رانندگان) سرویس مدرسه4-فرم ارزیابی عملکرد کارگروه ناحیه از سرویس مدرسه5-فرم ارزیابی عملکرد شرکت سرویس مدرسه6-فرم تعهد اولیاء در فرم قرارداد سرویس مدرسه7-فرم ارزیابی راننده توسط دانش آموز8-فرم مشخصات رانن
اگر روش های عقد قرارداد های الکترونیکی را مطالعه کرده باشید به طور قطع خواهید دید که روش بسیاری برای عقد قرارداد وجود دارد که در مراجع قضایی کشور ایران و خیلی از کشور های دنیا قابل قبول می باشد. اپوجی یکی از بهترین روش ها را از بین روش های گوناگون انتخاب کرده و طبق آن با مشتریان خود قرارداد الکترونیکی می بندد.
در ادامه شما میتوانید روش تشریحی عقد قرارداد الکترونیکی با اپوجی را مطالعه کنید.
اپوجی متن قرارداد مطابق توافق طرفین را تنظیم میکند.
اجاره خودرو بدون راننده در تهران و شهرستان‌ها، با قیمت‌های بسیار مناسب و شرایطی آسان، جزو خدمات برترپارمیس خودرو است. تنها با یک تماس می‌توانید از قیمت اجاره خودرو بدون راننده و شرایط کرایه ماشین در تهرانمطلع شوید. شرکت پارمیس خودرو در هنگام قرارداد اجاره ماشین‌های بدون راننده خود برای ضمانت یک فقره چک به مبلغ خودرو، سند مالکیت و مدرک شغلی معتبر از اجاره گیرنده خودرو دریافت می‌کند. مدارک دریافت شده در زمان عودت خودرو به مشتری باز
دانلود قرارداد گچکاری
با سلام خدمت دوستان عزیز
در مطلب امروز یک فایل کم حجم با فرمت pdf براتون گذاشتم که می تونید دانلود و چاپ کنید تا در کارهایتان از آن استفاده کنید. 
دانلود قرارداد گچکاریعنوان: قراردادحجم: 119 کیلوبایتتوضیحات: قرارداد گچکاری و گچبری ساختمان

قرارداد ورزشی چیست؟ و بررسی جامع نحوه نوشتن قرارداد ورزشی 
تعیین ماهیت حقوقی قرارداد ورزشی، با بررسی ارکان این قرارداد و مقایسه آن با عقود مشابه دیگر میسر می شود. قرارداد ورزشی از باشگاه و بازیکن بعنوان طرفین قرارداد و ...

بررسی تطبیقی حقوق قرارداهای ورزشی در ایران و اروپا 
فصل دوم: شرایط اساسی قرارداد ورزشی در حقوق ایران و اروپا 38 ... در رابطه با انواع قراردادهای ورزشی در حقوق اروپا، این قراردادها شامل قراردادهای حمایت مالی و
مسافر تاکسى آهسته روى شونه‌ى راننده زد.چون میخواست ازش یه سوال بپرسه. راننده داد زد، کنترل ماشین رو از دست داد، نزدیک بود که بزنه به یه اتوبوس، از جدول کنار خیابون رفت بالا، نزدیک بود که چپ کنه، اما کنار یه مغازه توى پیاده رو، متوقف شد.
براى چندین ثانیه، هیچ حرفى بین راننده و مسافر رد و بدل نشد.
تا این که راننده رو به مسافر کرد و گفت: هى مرد! دیگه هیچ وقت، این کار رو تکرار نکن، من رو تا سر حد مرگ ترسوندى!مسافر عذرخواهى کرد و گفت: من نمیدونستم که
مسافر تاکسی، آهسته روی شونه‌ی راننده زد، چون می‌خواست ازش یه سوال بپرسه… راننده جیغ زد، کنترل ماشین رو از دست داد… نزدیک بود که بزنه به یه اتوبوس… از جدول کنار خیابون رفت بالا… نزدیک بود که چپ کنه… اما کنار یه مغازه توی پیاده رو متوقف شد… برای چند ثانیه هیچ حرفی بین راننده و مسافر رد و بدل نشد… سکوت سنگینی حکم فرما بود، تا این که راننده رو به مسافر کرد و گفت: هی مرد! دیگه هیچ وقت این کار رو تکرار نکن… من رو تا سر حد مرگ ترسوندی! مسافر عذرخو
نمودار ER مدرسه

دانلود

نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه  نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مدرسه نمودار ER مد
قرارداد پیمانکاری سندی مکتوب می باشد که به جزئیات توافقات بین پیمانکار و مشتری می پردازد. قرارداد پیمانکاری شامل خدماتی است که پیمانکار ارائه می دهد. در تنظیم قرارداد پیمانکاری مواردی از قبیل مدت زمان انجام پروژه و جریمه های مورد نیاز ذکر می شود. قرارداد پیمانکاری مانند سایر قراردادها الزام آور و قانونی است.
سلام من در مدرسه شما درس میخوانم و از کلاس دوم تا ششم در مدرسه شما هستم من خیلی از شما و معلمان و بقیه همکاران راضی هستم و مدرسه خودم را دوست دارم.
از نظر من مدرسه خوب مدرسه ای است که زنگ تفریح غذاهای سلف سرویس داشته باشد. مدرسه خوب مدرسه ای است که معلمان خوبی مانند خانم نایبی و ... داشته باش. مدرسه خوب مدرسه ای است که در کلاس آن کولر اسپلیت و صندلی های بسیار بزرگ داشته باشد و در بوفه مدرسه همه نوع خوراکی را بیاورند و وسایل را به قیمت پایین تر بفرو

انیشتین برای رفتن به سخنرانی ها و تدریس در دانشگاه از راننده مورد اطمینان خود کمک می گرفت. راننده وی نه تنها ماشین او را هدایت می کرد بلکه همیشه در طول سخنرانی ها در میان شنوندگان حضور داشت بطوریکه به مباحث انیشتین تسلط پیدا کرده بود! یک روز انیشتین در حالی که در راه دانشگاه بود با صدای بلند گفت که خیلی احساس خستگی می کند؟
راننده اش پیشنهاد داد که آنها جایشان را عوض کنند و ...او جای انیشتین سخنرانی کند چرا که انیشتین تنها در یک دانشگاه استاد
همانطور که می دانید، یکی از روش های اجاره اتومبیل، اجاره خودرو با راننده می باشد. این روش از اجاره خودرو نسبت به اجاره بدون راننده ارزان بوده و مورد پسند بسیاری از متقاضیان است. همچنین شما با اجاره خودرو با راننده دیگر ناچار به پرداخت خسارت در صورت بروز حادثه نمی باشید.
آن دسته از مسافرانی که از کشور های دیگر به ایران سفر می کنند، می توانند از این روش برای تردد در شهر استفاده نمایند. شرکت اجاره خودرو رنتینال، خدمات ویژه و متفاوتی نسبت به دیگر
 راننده تاکسی گفت: 
بهترین شغل دنیا راننده تاکسیه،
چون هر مسیری خودت بخوای میری،
هر وقت دلت خواست یه گوشه می ‌زنی بغل استراحت می ‌کنی،
هی آدمهای جدید و مختلف می بینی، حرف‌های مختلف، داستان ‌های مختلف.
گفتم: خوش به حالتون. 
راننده گفت: حالا اگه گفتی بدترین شغل دنیا چیه؟ 
گفتم: چی؟ 
راننده گفت: راننده تاکسی،
چون دو روز کار نکنی دیگه هیچی تو دست و بالت نیست، 
از صبح هی کلاچ، هی ترمز، پادرد، زانودرد، کمردرد، 
با این لوازم یدکی گرون، یه تصادفم ب
خواهرم یکی از مدارس فرهنگ درس میخونه
راننده سرویس یکی از بچه ها می‌خواسته یکی از بچه ها رو ببره بلا سرش بیاره مامانش که شکایت کرده مسئول سرویسه به دانش آموزه گفته بوده اگه مشکلیه بگو مامانت اینا خودشون بیان دنبالت :||| اون راننده رو اخراج کردن ولی قشنگ بی مسئولیتی و بیشعوری موج مکزیکی میزنه ماشالا
پ.ن: رانندهه چهل سالش یوده ها مردک عوضی
پاورپوینت مرمت مدرسه عمادیه فرمت فایل دانلودی: .pptفرمت فایل اصلی: pptتعداد صفحات: 151حجم فایل: 108619 کیلوبایت قیمت: 79000 تومان 
دانلود پاورپوینت با موضوع مرمت مدرسه عمادیه،در قالب ppt و در 151 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:مقدمهکلیاتی در مورد استان گلستان و شهر گرگانکلیاتی در مورد مدارس ایرانشناخت و معرفی اثرآسیب شناسیطرح مرمت 

پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

----------------------------
دانلود قرارداد بروکری بی عیب و نقص برای بازرگانان
دانل
ماکسیم یکی از اپلیکیشن های تاکسی اینترنتی است که در چند وقت اخیر به دلیل قیمت مناسبش طرفداران زیادی پیدا کرده است. اگر شما هم قصد دارید با خودروی خود به کسب درآمد بپردازید می توانید برای ثبت نام راننده در ماکسیم اقدام کرده و پس از تکمیل مراحل، کار خود را آغاز کنید. برای این کار باید به وبسایت ماکسیم مراجعه کرده و فرم ثبت نام راننده را تکمیل کنید. پس از تکمیل فرم ، لینک دانلود اپلیکیشن راننده برایتان ارسال می شود . شما باید این برنامه را دانل
1- کارگرانی که قرارداد کار آنان دائمی باشد.2⃣  کارگرانی که از بدو استخدام بدون قرارداد مشغول به کار شده اند و ماهیت کار آنان نیز مستمر می باشد.3⃣ کارگرانی که در بدو استخدام  قرارداد داشتند ولی بیش از یک دوره بدون قرارداد به کار ادامه داده اند. (به شرط  مستمر بدون ماهیت کار)4⃣ کارگرانی که به کارهایی با ماهیت مستمر اشتغال دارند و در قرارداد کار آنان مدتی ذکر نشده و یا اینکه تاریخ شروع مشخص باشد اما به تاریخ پایان اشاره ای نشده باشد.◀️نکته: کارگ
هدف از اجاره خودرو، رفاه و آسایش است. در این بین بسیاری از افراد بر این باور هستند که اجاره خودرو بسیار مقرون به صرفه است.
یکی از روش های اجاره اتومبیل، اجاره خودرو با راننده می باشد. این روش از اجاره خودرو نسبت به اجاره بدون راننده ارزان بوده و مورد پسند بسیاری از متقاضیان است.
آن دسته از مسافرانی که از کشور های دیگر به ایران سفر می کنند، می توانند از این روش برای تردد در شهر استفاده نمایند. شرکت اجاره خودرو رنتینال، خدمات ویژه و متفاوتی نسبت
BluRay,DVDRip,MKV,x265 HEVC,اسکوبی دوو,اسکوبی دوو و غول مدرسه,دانلود Scooby-Doo and The Ghoul School 1988 720p,دانلود انیمیشن اسکوبی دوو و غول مدرسه 1988,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود کارتون اسکوبی دوو,دانلود کارتون دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن Scooby-Doo and The Ghoul School 1988 1080p,زبان اصلی,فانتزی,کمدی,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
سوالات ضمن خدمت خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه
سوالات ضمن خدمت خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه
این بسته ویژه، کامل ترین و جامع ترین بسته جهت استفاده تمامی کارمندان اموزش و پرورش و سایر ارگان های دولتی و غیر دولتی، در سوالات ضمن خدمت خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه می باشد.دانلود خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه زیر می باشد: 
محتویات بسته نمونه سوالات خلاقیت‌ و نوآوری‌ در مدرسه:
این آزمون در حال آپدیت می باشد.لطفا ایمیل معتبر وارد کنید تا پس آپدیت خدمتت
کتاب اصول و قوانین بیمه یک کتاب جامع و کم حجم می باشد که در آن آنچه در مورد عقد یک قرار داد بیمه نیاز هست بدانید در قالب 29 صفحه توضیح داده و شامل قسمت های می باشد که مختصرا در زیر شرح داده شده و می توانید آن را از لینک زیر دانلود کنید.
1- عقد و قرارداد توضیح کامل
2-انواع عقد :
2-1 عقد لازم
2-2 عقد جایز 
2-3 عقد معوض
3- قرارداد الحاقی
4-انواع خطرات
5-فسخ و بطلان
جهت دانلود کلیک کنید
از مجموعه اتومبیل سازی بنز در شرکت رنتینال (بهترین اجاره خودرو تهران) مدل های زیر قابل اجاره هستند:
BENZ C200
BENZ E200
BENZ S500
BENZ CLS 550
BENZ E350
BENZ E250
اجاره این خودرو ها به دو صورت با راننده یا بدون راننده امکان پذیر است.
اجاره خودرو های بنز با راننده: این روش از اجاره اتومبیل برای آن دسته از عزیزانی که مدارک کافی برای اجاره خودرو بدون راننده را ندارند بسیار مناسب می باشد. سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی می توانند هر تعداد از مدل هایی که مورد نظرشان است ر
وکیل معاملات و قرارداد
وکیل معاملات و قرارداد
در هنگام بستن یک قرارداد و انجام یک معامله اگر همه مفاد و توافقات آنها به صورت عرفی و قانونی درست باشد مشکل خاصی پیش نمی آید و یا اینکه احتمال پیش آمدن آن خیلی کم است چرا که هر کاری قواعد اصول و مقررات خاصی دارد که در خیلی از موارد در قانون به صراحت عنوان شده اند. اما گاهی اوقات پیش می آید که نیاز به وکیل معاملات و قرارداد قابل لمس است و باید به آن فکر کرد.
بهترین کار ممکن این است که قبل از انجام کاره
پاورپوینت قرارداد های تاخت (swap contracts)
دانلود پاورپوینت با موضوع قرارداد های تاخت (swap contracts)، در قالب ppt و در 22 اسلاید، قابل ویرایش، شامل انواع قراردادهای تاخت، تاریخچه معاملات تاخت، ساز و کار معاملات تاخت، تاخت نرخ سود، تبدیل نرخ شناور به ثابت روی ...

قرارداد کار عبارت است از قرارداد
کتبی یا شفاهی که به‌موجب آن کارگر در قبال دریافت حقوق، کاری را برای مدت
موقت یا مدت غیر‌موقت برای کارفرما انجام می‌دهد؛ اما این قرارداد باید
چگونه تنظیم شود و در صورت اختلاف بین کارگر و کارفرما چه مرجعی صالح به
رسیدگی است؟
ادامه مطلب
دانلود نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه یا بوم  با هدف تربیت مدیران برنامه ریزی آموزشی اجرا و بسط یافته است.
این پکیج شامل 22 فایل می باشد کاملترین و بروز ترین فایل موجود برنامه ویژه مدرسه دانلود نمونه طرحبرنامه ویژه مدرسه  که طی بخشنامه‌ای به مدیران مدارس ابلاغ شده است.
این پکیج شامل 22 فایل می باشد کاملترین و بروز ترین فایل موجود
برنامه ویژه مدرسه با هدف تربیت مدیران برنامه ریزآموزشی اجرا و بسط یافته است:
جهت اطلاعات بیشتر نمونه برنامه ویژه
داشتم راجع به یه موضوعی دنبال عکس میگشتم رسیدم به پست زیر

جلوی دیکتاتور شدن اسنپ را بگیریم ( کلیک )
که کلا درباره این صحبت کرده که مسافر محترم ، 2 بار در یک روز سفرش رو لغو کرده و از طرف اکانت مسافر از طرف اسنپ مسدود شده.

لیست سوالات مطرح شده درباره اسنپ
سوال 1 : چرا در اسنپ  بلاک شدم؟؟؟بعد اون همه سفر؟؟؟سوال 2 . راننده ای که بعد از قبول سفر ، اون سفر رو لغو میکنه چه تنبیهی براش در نظر گرفته میشه؟؟؟سوال 3 . فاصله راننده با مسافر زیاده و چرا اسنپ
جلوی تاکسی نشسته بودم و داشتم شماره‌های به‌دردنخور را از گوشی‌ام پاک می‌کردم. پسر جوانی که عقب نشسته بود از راننده پرسید: «عمو از گوشیت راضی هستی؟» به راننده نگاه کردم. موبایل دستش نبود و داشت رانندگی می‌کرد. برگشتم و به پسر جوان نگاه کردم. پسر جوان هم به من خیره شده بود. فهمیدم که سوالش را از راننده نپرسیده و از من پرسیده است.  به پسر جوان گفتم: «با منید؟» پسر گفت: «بله، گوشیه خوبیه؟» گفتم: «چرا به من گفتین عمو؟» پسر گفت: «چی بگم؟... بگم پدرجا
با عرض سلام و ادب به آقای سلیمانی من میخواستم یک عرضی به شما برسم از نظر من در ساخت یک مدرسه ی شاد اولین کار باید از دانش آموزان سوال بپرسید که مدرسه شما چگونه مدرسه ای است و باید به آنها هم بگویید چگونه می توان یک مدرسه ی شاد درست کنیم من این پرسش هارا از دانش آموزان مدرسه سوال کردم و من ایده های آنها این بوده است :
موسیقی – غذای مجانی در ساعت زنگ تفریح و ساعت زنگ ورزش بالاتر شود اما من یک ایده ی جدید دارم این است که مسابقات بیشتری در مدرسه اجرا
. راننده ها هم وقتی ساکمو میبینن از مقصد سفرم
می پرسن. برام جالبه که بعضیاشون سوغاتیای شهرمونو میشناسن و حتی این بار
یکی گفت که از یکی از محصولات شهرمون استفاده میکنه. شهر ما شهر کوچیکیه.
نمیدونم چرا این راننده تاکسیا باید بشناسنش. خیلی لنتین!
پیش نمایش
قرارداد اجاره نامه سایز A3
قرارداد اجاره نامه سایز A3 شبیه ترین قرارداد اجاره نامه به قرارداد اتحادیه املاک ایران اگر میخواهید یک قرارداد با رعایت تمامی مقررات اتحادیه و قانون اساسی داشته باشید این فایل را دانلود کنید. تمامی بند ها مشابه با مفاد قرارداد اتحادیه میباشد. این اجاره نامه برای ...
دریافت فایل
۲۶۹۵ - به اذعان وبسایت دولتی آمریکا، قرارداد کاری جدیدی به مبلغ ۱۰۲ هزار دلار برای یک‌سال با «مصی علینژاد» تمدید شده است. تامین مالی این قرارداد توسط «صدای آمریکا» انجام می‌شود و کارفرمای آن «آژانس رسانه‌های جمعی ایالات متحده آمریکا» (BBG) است. رقم این قرار داد نسبت به سال گذشته که ۴۰ هزار دلار بود، رشدی چشم‌گیر داشته و نشان‌دهنده افزایش وظایف محول شده به این ضدانقلاب فراری است.لینک کوتاه منبع: www.tiny.cc/mzdr130
دانلود فایل اصلی
گروه مدرسه خواهرم من عضوم
طفلکی چه زجری می کشه
چه کادر داغونی داره مدرسه شون
مدرسه نمونه ست
خیرسرشون معلمان خوب شهرن مثلا
چرا در شان جایگاه یک معلم  معلم ها رو گزینش نمی کنن!

یادم میاد توی آزمایشگاه مجهز مدرسه ی سمپادی که هفت سال درس خوندم یه روز با دوستم درگیر بودیم و کنجکاوی و شیطنت می کردیم، استاد فیزیک هم نگاهمون می کرد، با حسرت عمیقی گفت، این مدرسه هم نمی تونه استعداداتونو پرورش یده، دلم براتون می سوزه...

بازگشایی مدارس نزدیک است و حالا بسیاری از والدین به فکر خریدن کیف مدرسه برای فرزندان خود هستند.
نمونه هایی از جدیدترین و زیباترین مدل کیف های مدرسه ای پسران
کیف مدرسه 
کیف مدرسه پسرانه 
مدل کیف پسرانه
عکس کیف مدرسه ای پسرانه
مدل های جدید کیف مدرسه پسرانه

مدل کیف مدرسه
منبع : تکناز
یک قرارداد بازرگانی به یک قرارداد الزام آور قانونی، بین طرفین اشاره دارد که در آن موظف به انجام یا خودداری از انجام کارهای خاص هستند. قراردادهای بازرگانی را می توان به صورت شفاهی یا به صورت رسمی نوشت. انواع مختلفی از قراردادهای بازرگانی وجود دارند که می توانند بین بخشهای مختلف جامعه ی تجاری مانند خرده فروشی ، شرکت ها و صنعت یافت شوند. نمونه هایی از توافقنامه های تجاری عبارتند از :
صدور مجوز و توافقنامه های حق امتیاز
تامین مالی و قراردادهای
صد متر جلو تر یه خانمى کنار خیابون ایستاده بود. راننده ى تاکسى بوق زد و خانم رو سوار کرد. چند ثانیه گذشت... راننده تاکسى: چقدر رنگِ رژتون قشنگه!! خانم مسافر: ممنون. راننده تاکسى: لباتون رو برجسته کرده! خانم مسافر سایه بون جلوىِ صندلى راننده رو داد پایینُ لباشو رو به آینه غنچه کرد. خانم مسافر: واقعاً؟؟! راننده تاکسى خندید با دستِ راست دستِ چپِ خانم مسافر رو گرفتُ نگاه کرد. راننده تاکسى: با رنگِ لاکتون سِت کردین؟! واقعاً که با سلیقه این تبریک میگم! خ
پیشنهاد میکنم اول پست پایین رو بخونید

یک سفر با اسنپ در قالب یک مسافر ( کلیک )

در اونجا و بخش اولش متن زیر رو نوشته بودم که ....
" ....   در انتها هم یک مقایسه بین 2 اپلیکیشن راننده و مسافر خواهم داشت و یک نکته فوق العاده مهم در خصوص کارکرد و کیلومتر که ارتباط مستقیم با بحث بنزین داره و تبعیضی که بین مسافر و راننده گذاشته شده! قضاوت با شما.... "

خب در این پست مقایسه آپ اسنپ مسافر و راننده هست که ببینید اسنپ چقدر به نفع مسافر گرفته و چقدر به نفع ؟؟؟؟
طرف پشت شیشه ی ماشینش نوشته «عشق من رضا»
چند حالت متصوره:
۱) ماشین مال یه خانمه و خب عشقش اسمش رضاست.
۲) راننده مرد هست و‌خب عشقش یه مرد دیگه هست.
۳) راننده اسم بچه اش رضاست و خب عاشق بچه اش هست نه مامان یا بابای بچه اش؛)
بنظرتون احتمال کدوم بیشتره؟:))
یک قرارداد الکترونیکی که شرایط مختلفی هم برای عقد دارد. در مراجع
قانونی برابر یک قرارداد کتبی که طرفین امضا کردند. اعتبار دارد و سایت
اپوجی برای اینکه کار خود را بی عیب و نقص انجام دهد برای اطمینان و تضمین
مشتریان خود از قرارداد الکترونیکی استفاده میکند.
که شما عزیزان میتوانید با کلیک بر روی لینک های زیر توضیحات بیشتری را دریافت کنید.
1) توضیحات جامع و کامل و قانونی در مورد قرارداد های الکترونیکی و شرایط
آن مطابق با قوانین کشور جمهوری اسلا
نمونه قرارداد اجاره نانوایی فرمت فایل دانلودی: .docxفرمت فایل اصلی: wordتعداد صفحات: 2حجم فایل: 17قیمت: 8000 تومانبخشی از متن:قرارداد حرفه ای اجاره یک باب نانوایی بین مالک و شاطر با فرمت ورد (WORD) و کاملا قابل ویرایش و تغییر در متن و اسامی بروز شده سال 1398 و لحاظ شدن تمامی موارد از جمله بیمه شاطر نحوه انجام کار ، حق فسخ ، چک یا سفته ضمانت ، دستمزد ، مالیات ، خسارت محل ، اختلافات ، نظافت و بهداشت و ... در قرارداد 
در اکثر موارد این قرارداد ها بسیار ساده و
این روزها همه مطلب زیر را سرچ می کنند
پایتخت 6  و یا مثلا بیوگرافی فلان بازیگر پایتخت 6 و .... و یا
اول بهتون بگم برای دانلود خود مجموعه بهتر به سایت شب دی ال سری بزنید

دانلود قسمت 5 پنجم پایتخت 6 شش
و مطالب مشابه دیگری مانند این یکی که در آخر همین نوشتار درج می کنم-واقعیت این است که مردم ایران بسیار به سریال دیدنی پایتخت علاقمند هستند و برای ارزش و اهمیتی وصف ناشدنی قائل هستند.
اما وقتی می گوییم پایتخت دیگر عمرش به سر آمده همزمان با اتمامش به دلی
دختر راننده پورشه اصفهان کیست؟ به همراه تصاویر
در اردیبهشت ماه 1398 در خیابان کارگر اصفهان یک خواهر و برادر با پورشه لوکس خود اقدام به دور دور کردن در خیابان ها با سرعت زیاد میشود. طبق گزارش اهدان این حادثه سرعت خودروی پورشه به حدی زیاد بوده که چندین خودرو را داغون کرده و راننده پراید که جوانی 20 ساله بود در این تصادف کشته میشود.
ادامه مطلب

خانواده
مدرسه ی شاد و باروح
شاداب سازی ظاهری مدرسه
فضاسازی وزیبا سازی حیاط مدرسه
زیباسازی ساختمان مدرسه
زیباسازی وتمیز بودن نمازخانه، کارگاه و کتابخانه
پوشش های ظاهری معلمان، مدیران وکارکنان
رعایت بهداشت
معلم شاد و با روحیه
جو مدرسه
شکوفایی خلاقیت درکلاس درس
جذب مشارکت دانش آموزان در اداراه ی مدرسه

به نام خدا
 از خیابان ما تا میدان اصلی شهر، حدود ده دقیقه با تاکسی فاصله ست. امروز ظهر که برای رفتن به مدرسه سوار تاکسی شدم، راننده پرسید: همیشه این مسیر را چقدر کرایه میدید؟ گفتم: دو هزار تومان. گفت اما من تاکسی متر زدم. گفتم: باشه. 
ادامه مطلب
چقدر جالب، شما در شهر ما حتی یک راننده ی آژانس جوون نمیبینی و همه ی راننده ها یا بازنشسته هستند و یا دو شغله ( البته که کارمند ) و به هیچ عنوان هم بر اساس پارتی بازی هایی که صورت میگیره نمی تونی شما بری راننده تاکسی بشی.
البته به صورت عینی بهتون نمیگن نمیشه ها، شما میتونی بری ثبت نام کنی و مدارک هم تحویل بدی اما احتمالا شونصد سال بعد نوبتت میشه.
خدایی ناکرده اگر بخوایید به صورت شخصی مسافرکشی کنید، از جریمه های سنگین بگیر تا پارکینگ در انتظارت هس
Five essential elements of a valid contract include: پنج عنصر اساسی یک قرارداد معتبر عبارتند از :1) competent parties; ١) طرفین واجد صلاحیت : به عنوان مثال داشتن حداقل سن هجده سال تمام در بعضی از نظام های حقوقی و یا برخورداری از سلامت روانی 2) subject matter; ٢) موضوع :قرارداد باید به طور شفاف و کافی موضوع توافق را بیان نماید .موضوع قرارداد نباید غیر قانونی باشد و یا برای نیل به یک هدف غیر قانونی باشد.3)Consideration; ٣) عوض :پول ، کالا ، خدمات و یا ترکیبی از انها ممکن است بعنوان عوض معاملات در
نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه یا بوم با هدف تربیت مدیران برنامه ریزی آموزشی اجرا و بسط یافته است.
برنامه ویژه مدرسه نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه که طی بخشنامه‌ای به مدیران مدارس ابلاغ شده است.
برنامه ویژه مدرسه یا بوم چیست:نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه
این فرصت را به مدارس می‌دهد. تا دو ساعت در هفته را به توسعه مهارت‌های لازم در ساحت‌های شش‌گانه مانند :
مهارت‌های هنری، فناوری، زیبایی‌شناختی، دست‌ورزی و غیره به دلخواه و بنا به تشخیص شورای ر
نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه یا بوم با هدف تربیت مدیران برنامه ریزی آموزشی اجرا و بسط یافته است.
برنامه ویژه مدرسه نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه که طی بخشنامه‌ای به مدیران مدارس ابلاغ شده است.
این فرصت را به مدارس می‌دهد. تا دو ساعت در هفته را به توسعه مهارت‌های لازم در ساحت‌های شش‌گانه مانند :
مهارت‌های هنری، فناوری، زیبایی‌شناختی، دست‌ورزی و غیره به دلخواه و بنا به تشخیص شورای ر
نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه یا بوم  با هدف تربیت مدیران برنامه ریزی آموزشی اجرا و بسط یافته است.
برنامه ویژه مدرسه نمونه طرح برنامه ویژه مدرسه  که طی بخشنامه‌ای به مدیران مدارس ابلاغ شده است.
مهارت‌های هنری، فناوری، زیبایی‌شناختی، دست‌ورزی و غیره به دلخواه و بنا به تشخیص شورای
به استناد سایت مشاوره حقوقی دینا ، طبق قانون کار انعقاد قرارداد کار کتبی و شفاهی مورد پیش بینی قرار گرفته است . آسیب پذیر بودن حقوق کارگران ایجاب می کند که قرارداد کاری به صورت مستند و کتبی منعقد شود . با این حال در مواردی هم ممکن است قرارداد کار به صورت شفاهی باشد که اثبات آن دشوارتر از قرارداد کار کتبی است . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و تفاوت های قرارداد کار کتبی و شفاهی بر روی لینک زیر کلیک کنید :

www.heyvalaw.com/web/articles/view/1740/قرارد
تو تاکسی نشسته بودم یهو یه دختره گفت چیمنم گفتم هیچی!
دختر: چیمن: به ارواح خاک آقام هیچی!
دختر: چیمن: به حضرت عباس هیچی
دختر: چیمن: آقای راننده جون مادرت بزن بغل این دختره ول کن ما نیس...
راننده: خفه شو بتمرگ سرجات خانوم داره عطسه میکنه
س 1619: راننده‏ای قصد دارد کامیونی بخرد و برای این کار پول مورد نیاز را از شخص دیگری گرفته تا به عنوان وکیلِ وی، آن را برای او خریداری کند، سپس صاحب پول آن را به‌طور قسطی به راننده بفروشد، این معامله چه حکمی دارد؟
ج: در صورتی که راننده، این معامله را به عنوان وکیل از طرف صاحب مال انجام دهد و سپس او هم آن را به خود راننده به‌طور قسطی بفروشد، اگر قصد آنان حیله برای فرار از ربا نباشد و در هر دو معامله قصد جدّی خرید و فروش داشته باشند، اشکال ندارد.
س
(عکس دانش آموزان کلاس اول مدرسه ریحانه دشتک)
شما چطوری به مدرسه، دانشگاه یا سرکار می رین؟ آیا از وسایل نقلیه ی عمومی مثل اتوبوس استفاده می کنین؟ اگر برای رفت و آمدهای روزانه تون از اتوبوس یا سرویس  استفاده می کنین بهتره که امروز مهربونیتون رو ببرین سمت راننده های اتوبوس که الحق شغل سختی دارن. با وجود ترافیک، گرما و سرما دایم پشت فرمون هستن و با هزار و یک نفر سر و کله می زنن. اگر اتوبوس زود بیاد یه عده غر میزنن، اگر دیر بیاد یه عده ی دیگه شاکی ه
‏در دنیای موازی در مدرسه ای در روستایی دور افتاده معلم مدرسه هستم. فردا روز اول مدرسه س و الان در مدرسه ای که هم معلمشم هم مدیرش هم بابای مدرسه، دارم تنها کلاس درس رو آب و جارو میکنم، گلدون شمعدونی رو میذارم لب پنجره و روی تخته می نویسم: الّذی علّم بالقلم
عصر که برگردم خونه باید مانتوی رضوانُ اتو بزنم، شب باید زودتر بخوابونمش، صبح یادم باشه موهاشو ببافم، یادم باشه بهش یادآوری کنم سر کلاس به من نگه مامان، یادم باشه... 
چه کسی می تواند ماشین را رانندگی کند. شما با صحبت می کنید که شما یک راننده ماهر و ماهر هستید و یک راننده توانا و واقعاً مجاز در تمام مدت کرایه شما باقی خواهد ماند. شما موافقت می کنید که ما این گزینه را تأیید می کنیم که تأیید مجوز شما به طور مشروع داده شده است و با شرایط مطلوب (به حالت تعلیق ، رد یا در هر صورت در هر ظرفیتی محدود نشده است) به عنوان مرجع مرجع برای هر اجاره است. و این که ممکن است ما با احتیاط کامل اگر اجاز شما با شرایط مطلوبی نباشد به ش
سلام آقای مدیر من چندین سال است که در مدرسه شما هستم بهتر بگم من از سالی که مدرسه ساخته شد در اینجا درس میخوانم من در کلاس ششم هستم. آقای مدیر من برای اینکه یک مدرسه شاد داشته باشیم چندین فکر دارم
یکی از آنان این است که در اول صبح به تمام مدرسه یک پاکت شیر بدهید یکی دیگر در مدرسه یک جای مخصوص برای غذا خوری بذارید. یکی دیگر از آنان ارایه دادن کلاس های آموزشی در مدرسه مانند شطرنج و ... است. آقای مدیر شما در این چند سال مدرسه خوبی داشتید ولی بلیاد امن
ماه مدرسه
ماه مدرسه و بچه های خندونبوی نم بارون توی خیابون
ماه مدرسه، فصل پاییز،با دفترهای نو و تمیز
یاد لبخند معلم های مهربون،بابای مدرسه پرکار و خندون
شوق دیدن دوست‌های قدیمی،همکلاسی‌های خوب و صمیمی
خوندن دعا تو صف صبحگاه،انجام نرمش با کسالت و آه
نشستن پشت نیمکت چوبی،یاد چرت های اول صبحی
یاد بیداری شبه امتحان،غرر غرر و تشر‌های مامان
گاهی یک تشویق شیرین،گرفتن کارت هزار آفرین
یاد شعرهای زیاد و بسیار،قصه زاغ و روباه مکار 
یاد شیطنت ته ک
بازی در شهری خیالی به نام Seacrest County رخ می دهد، محیطی بصورت کاملا Open-world که بیش از ۱۰۰ مایل از جاده های آزاد را در بردارد و گفته می شود که چهار برابر بزرگتر از Paradise City ، شهر بازی Burnout می باشد ، علاوه براین بخش تک نفره بازی مدت زمانی میان ۱۲ تا ۱۵ ساعت، البته بهمراه قسمتهای زیادی با ارزش بازی مجدد را خواهد داشت. در این بازی این فرصت را خواهید داشت تا به بالاترین درجه راننده های تحت تعقیب پلیس (Most Wanted) تبدیل شده و یا در نقش نیروی پلیس به بالاترین رتبه

به زبان ساده، قرارداد هوشمند یک کد برنامه نویسی است که روی بلاک چین پیاده‌سازی می‌شود تا در صورت اتفاق افتادن دادن یک سری شرایط، دستورات خاصی را که برنامه نویس به آن‌ داده است، اجرا کند. قراردادهای هوشمند یک نوآوری بسیار انقلابی هستند که ما را از اعتماد کردن به دیگران بی نیاز می‌کنند.
برای درک بهتر قرارداد هوشمند، ابتدا باید بدانیم که یک قرارداد معمولی چیست.
ادامه مطلب
جهت تنظیم قرارداد نکات حقوقی بسیاری لازم است رعایت شود که در صورت عدم رعایت آن ها ممکن است هیچ گاه به نتیجه دلخواه و هدف قرارداد نرسیم یا این که حتی با پیگیری آن در دادگاه نیز به حق و حقوق قانونی خود نتوانیم دست پیدا کنیم پس بهتراست که به یک وکیل تنظیم قراردادها یا وکیل دادگستری متخصص و مجرب در امور قراردادها مراجعه نماییم و از ایشان راهنمایی بگیریم.

تنظیم انواع قراردادهای حقوقی نکات ریز و تعهدات مختلفی را شامل می‌شود. تنظیم قرارداد حرفه
مدرسه شاهد شهید باهنر در سال 1360 تاسیس شده و در شهرستان میبد در روبروی بانک ملی قرار دارد.این مدرسه سه پایه هفتم، هشتم و نهم را دارا است.مدرسه دارای 4 معاون پرتلاش و خوش اخلاق است.ضمنا مدیریت مدرسه شاهد شهید باهنر را جناب آقای سقاچی بر عهده دارد.
از ساعت ۰۵:۱۳ تا ساعت ۰۷:۴۰ توی تخت خواب دراز کشیده بودم و انرژی بلند شدن نداشتم عرض ده دقیقه بلند شدم دوش گرفتم و اسنپ گرفتم دارم میرم شرکت راننده اسنپ از اون راننده تاکسی های واقعی همه چیز رو تحلیل میکنه و میگه اینترنت دیگه وصل نمیشه
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نو آوری در مدرسه
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نوآوری در مدرسه با کد دوره :91400522 مدت دوره : 24 ساعت
دانلود کاملترین نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نوآوری در مدرسه
برای آزمون پیش روی فرهنگیان شاغل در مدرسه و آشنایی با سوالات خدمت
خلاقیت و نوآوری در مدرسه سراسر کشور که دغدغه اصلی معلمان و مدیران و
مربیان پرورشی می باشد.همکار فرهنگی عزیز نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و
نوآوری در مدرسه یکی بهترین و
 بیمه شخص ثالث چیست؟
هرگونه خسارت مالی و جانی وارد شده به اشخاص ثالث در حوادث رانندگی به عهده بیمه شخص ثالث است. بر اساس قانون، خرید بیمه شخص ثالث برای تمام خودروها اجباری است و نداشتن این بیمه عواقب جبران ناپذیری برای دارندگان وسائل نقلیه به همراه خواهد داشت.
در قرارداد بیمه شخص ثالث:
    شخص اول صاحب بیمه‌نامه و مالک خودرو است که به آن شخص بیمه‌گذار گفته می‌‌شود.    شخص دوم یا ثانی شرکت ارائه‌دهنده‌ بیمه شخص ثالث است که بیمه‌گر خوانده
اول دبیرستان مدرسه‌ی نمونه‌ی دولتی می‌رفتم. حیاطش بزرگ بود و می‌شد لا به لای درخت‌ها و گل‌هایش قایم شوی و کلاس را بپیچانی! ساختمان پیش‌دانشگاهی و خوابگاه هم داشتیم. بهترین دوران تحصیلم بود. مدیر مدرسه یک روز که دبیر نداشتیم آمد کلاس و گفت «بچه‌ها می‌خوایم ببریمتون گردش. هزینه‌ش رو فردا بیارید.» گروه سرود داشتیم. سالن آمفی تئاتر. کتابخانه. مشاور. معاون پرورشی اتاق جداگانه داشت. مدیرمان همان سال بازنشسته شد و ما برای رفتنش اشک ریختیم. من
در این پست از غنی فایل طرح درس نگاره چهار ۴ به مدرسه رسیدیم فارسی اول ابتدایی را قرار داده ایم. طرح درس نگاره چهار ۴ به مدرسه رسیدیم فارسی اول ابتدایی در قالب فایل ورد و قابل ویرایش آماده خرید و دانلود می باشد.
لینک خرید و دانلود
شماره پست: ۴۰۷ .
تعداد صفحات:  ۳صفحه.
فرمت فایل: ورد WORD و قابل ویرایش.
با خرید این طح درس، روش تدریس و پاورپوینت نگاره چهار  و هر چه نیاز تدریس نگاره ۴ هست را رایگان نیز دریافت می کنید.
هدف کلی: درپایان درس انتظارمی رود دا
1.وقتی از کاری خوشت نمیاد حاضری حتی خونه تکونی کنی که از انجام اون کار طفره بری.مثل امروز من که از جادکمه زدن واسه یه لباس طفره رفتم.این که میگن گاو رو پوست میکنه دمشو میذاره دقیقا منم.یه طرح انتخاب میکنم و پارچه رو میبرم و میدوزم و به جادکمه زدن که میرسم وا می مونم.همه ش ترس از خراب شدنش رو دارم.تو برش هم خطا کردم ولی الان ازش لذت میبرم،اما جادکمه هنوز برام کار تخصصی به نظر میرسه.
2.برگشتنی از باشگاه با ماشینی اومدم که راننده ش فامیل دور بود.من ک
 ساختمان مدرسه فدک 

مدرسه فدک دارای دو طبقه میباشد طبقه اول داری نماز خانه ، اتاق مشاور، دفتر معلمان ، دفتر مدیر و در وسط مدرسه یک باغچه برای رشته های مدیریت موجود میباشد  و چند کلاس در دو طرف راه پله وجود داره که وارد طبقه دوم میشوید در طبقه دوم حدود ده کلاس است و کارگاه کامپیوتر ، در هر کلاس حدود دو تا سه پنجره وجود دارد .
در ساختمان پشتی مدرسه کارگاه خیاطی و کامپیوتر وجود دارد و یک زیر زمین که در ان وسایل مثل میز صندلی ها قدیمی مدرسه نگهدا
سفیر جنوب:مدرسه فوتبال پارس آبپخش،شش سالی است که در زمینه آموزش فوتبال آموزان در رده های سنی مختلف در حال فعالیت هست.
مدیرفنی و مربی این مدرسه فوتبال،سعید صادقی است که موفق شده کارنامه پرافتخارترین مدرسه فوتبال در شهر آبپخش را تقدیم به شهروندان عزیز کند.
.
ادامه مطلب
بنزما و هدف تمدید
قرارداد بازیکن فرانسوی ٣٢ ساله ٢٠٢١ تموم میشه
باشگاه و بازیکن دیدگاه مشترکی دارن و میخوان قرارداد رو ٢ سال بیشتر یعنی تا ٢٠٢٣ تمدید کنن
پاریس وضعیت رو زیر نظر داره
رئال مادرید قهرمان لیگ استعداد ها شد ، درخشش عالی خوزه رِیس

جو مدرسه متکی بر نگرش و رویکرد افراد به مسائل، موضوعات، اشیاء و امکانات است، تعیین کننده فرایند آموزش درون مدرسه ای است. جو مدرسه می تواند بر اساس وفاداری و همدلی سازمان دهی شود یا افراد را در دو سوی یک دیوار بلند ناامنی و بی اعتمادی قرار دهد. داشتن فرصت های برابر، خودی محسوب شدن، پذیرفته شدن و تمایل به همکاری چند جانبه، از جمله مؤلفه های جو مدرسه می باشد
مطالعات حکایت از این دارند که پس از والدین مدیر و معلم مهمترین نقش دانش آموز رادر شکل گ
امروز تصمیم داریم تا در خصوص ثبت نام راننده اسنپ صحبت کنیم. ثبت نام در اسنپ به عنوان راننده کار پیچیده ای نیست و شما به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.  با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر چگونگی ثبت نام راننده اسنپ و اقدامات لازم آن.
این روزها خیلی از افراد ، فعالیت در شرکت اسنپ را به عنوان شغل دوم انتخاب می کنند ، اگر شما هم جز افرادی هستید که تمایل دارید به عنوان راننده در شرکت اسنپ مشغول به کار شوید جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصو
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نو آوری در مدرسه
دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نوآوری در مدرسه با کد دوره :91400522 مدت دوره : 24 ساعت
دانلود کاملترین نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و نوآوری در مدرسه
برای آزمون پیش روی فرهنگیان شاغل در مدرسه و آشنایی با سوالات خدمت
خلاقیت و نوآوری در مدرسه سراسر کشور که دغدغه اصلی معلمان و مدیران و
مربیان پرورشی می باشد.همکار فرهنگی عزیز نمونه سوالات ضمن خدمت خلاقیت و
نوآوری در مدرسه یکی بهترین و
از سیر تا پیاز قرارداد آتی زعفران در بورس کالا
قراردادهای آتی یکی از مهم‌ترین ابزارهایی است که بورس‌های کالایی جهت کمک به مدیریت ریسک نوسانات
قیمتی در اختیار فعالان بازارهای کالایی قرار می‌دهند. قرارداد آتی قراردادی است که فروشنده بر اساس آن متعهد
می‌شود در سررسید معین، مقدار معینی از کالای مشخص را به قیمتی که الان تعیین می‌کنند، بفروشد و در مقابل
طرف دیگر قرارداد متعهد می‌شود آن کالا را با آن مشخصات خریداری کند.
ادامه مطلب
                                                                                                       به نام خدا
در نوروز امسال یعنی ساال 1399 بیماری به نام کورنا در کشور ما ایران و کل جهان فراگیر شد
به همین دلیل مدارس تعطیل شد وما از درس عقب افتادیم و برای جبران ان یک مدرسه خانگی به کمک معلمان خود راه انداختیم
می خواهیم مدرسه ی خانگی راشروع کنیم

در حال تکمیل .... .
دانلود صورتجلسه طرح بوم یکی از کاملترین صورتجلسات طرح بوم سال تحصیلی جدید با فرمت ورد و قابل ویرایش و بصورت کامل شده جهت دریافت دانلود بصورت کاملا جدولبندی می باشد
موضوع جلسه :تشکیل کمیته ی اجرایی برنامه ی ویژه ی مدرسهخلاصه مذاکرات:-    تلاوت آیات ملکوتی قرآن کریم
-      تشریح موضوع جلسه    -    تبادل نظر در این خصوص
-    توضیحات لازم در مورد اجرای  این برنامه  
-    توضیح این مطلب که در طول ساعات هفتگی آموزش رسمی مدرسه ، جلسات مربوط به برنا
سر سه راه... منتظر تاکسی ایستادم (میدون هست ولی نمیدونم چرا بهش میگن سه راه؟!).
دخترکی کم سن و سال، شاید حدود پانزده شانزده سال منتظر تاکسی ایستاده. با مانتویی بسیار کوتاه و جلو باز (اینش به من ربطی نداره).
سوار تاکسی شدم. اونم گفت... بعد گفت که پول ندارم.
راننده مرد سن بالایی بود و گفت بیا بالا.
در طول راه راننده چندین بار ایستاد تا مسافر سوار و پیاده بشه. حالا همین دختر خانم که خودش رو تو ماشین ولو کرده بود گفت: آقا تندتر برو من کار دارم!
راننده هم ب
شروط و شرایط عمومی ششم MXXOاحکاماول: منظور از این قرارداد این است که LEESSOR با پرداخت قیمت اجاره تعیین شده در جلوی این قرارداد ، استفاده شخصی و موقت از وسیله نقلیه مندرج در جلوی این قرارداد را به LESSEE اعطا می کند.SECOND: LEESSOR LESSEE را که نام او در جلوی این قرارداد نشان داده شده است ، اجاره وسیله نقلیه این قرارداد را که در شرایط عادی مکانیکی و بدنه ثبت شده در موجودی مربوطه است ، اجاره می دهد با متر مسافت پیموده شده و در شرایط عادی استفاده ، با لوازم جانبی ک
Recess: School's Out 2001,x265 HEVC,انیمیشن خانوادگی,حجم کم,دانلود Recess: School's Out 2001,دانلود انیمیشن Recess: School's Out 720p HDTV,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم و سریال,دانلود مستقیم انیمیشن Recess: School's Out 2001,دوبله فارسی,زبان اصلی,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
سیستم نگهدارنده اتوماتیک (Auto Hold) در شرایط زیر عمل نخواهد کرد
1-بسته نشدن کبربند ایمنی راننده و باز بودن درب راننده
2-باز بودن درب موتور
3- باز بودن درب پشتی
4-قرار داشتن اهرم تعویض دنده در موقعیت پارک
5-درگیری ترمز پارک الکتریکی
نسخه دوبله فارسی نیز افزوده شد
دانلود فیلم Stuber 2019
کیفیت : Bluray 1080p
ژانر : اکشن, جنایی, کمدی, هیجان انگیز
کارگردان : Michael Dowse
ستارگان : Dave Bautista, Kumail Nanjiani, Mira Sorvino, Natalie Morales
سال : 2019
کشور : آمریکا
سازندگان : Tripper Clancy
مدت زمان : 1 ساعت و 33 دقیقه
یک راننده اوبر آرام و محتاط به نام استو، کارآگاهی را سوار می کند که به شدت به دنبال یک تروریست خونخوار و سادیست است. طولی نمی کشد که این راننده خود را در میان تجربه های جدید اما خطرناک و وحشتناک
من شب آخر رسیدم اردو جهادی!
اون شبو خوابیدیم.
صبح بیدار شدیم.
دیگه خبری از بچه های روستا نبود.
چون دیروز اختتامیه برگزار شده بود.
با (حسین.ب ، صالح.م ، ابوالفضل.ح ، حسین.ع) سوار چهارصد و پنج شدیم و راه افتادیم طرف روستای انقلاب. رفتیم مدرسه و کلاساشو که 20 روز اونجا کلاس برگزار شده بود، تمیز کنیم و وسایل اصافی رو بیاریم.
از اینا که فاکتور بگیریم
( جارو زدن سالن ورزشی مدرسه در حین گوش دادن مداحی اربعین ...
جارو زدن کلاسا ...
سوار موتور شدن و بردن صندوق
همیشه دلم میخواست راننده ماشین پلیس باشمبلندگو بگیرم دستم بگم :»راننده پژو سفید حرکت کن...»ریو؟ سرت رو بنداز پایین ، مگه خودت خواهر مادر نداری ؟؟؟»لندکروز مشکی؟شیطون دخترای قشنگی سوار کردی»۲۰۶ صندوق دار!!! آهنگت خیلی قدیمیه عوضش کن»بنز مشکی ...... بننننززز ...... فخر میفروشیبزن بغل
خاطرات اربعین نود و هشت: (شماره هشت)
ساعتای 8ونیم صبح بود که من و محسن اصـ... با راننده پراید برای رفتن به سمت مرز با نفری 200 تومن توافق کردیم.
ولی بهش گفتم تا بقیه رفیقامون بیان، یه ساعتی باید منتظر بمونه.
اون دلالی که ما رو به راننده معرفی کرده بود گفت کوله پشتی هاتون رو بذارین داخل ماشین. می خواست که تا بچه ها میان، ما احیانا ماشین ارزون تر یا بهتر پیدا نکنیم و بزنیم زیرش!
خلاصه منتظر اومدن بچه ها شدیم.
بچه ها یکی یکی می اومدند. بغل خیابابون نشست
با سلام
می توانید ما را در اینستاگرام از طریق
#مدرسه_دکتر_مفتح_وردنجان
و یا صفحه 
Mahdi.molavi.official
دنبال کنید.
توجه    توجه
مدرسه هیچ صفحه ای در اینستاگرام ندارد و یک سری عکس ها فقط از طریق صفحه مدیر وبلاگ در اینستاگرام منتشر می شود(برای تبلیغ وبلاگ) و بدانید که تنها این وبلاگ است که عکس های مدرسه را با مجوز مدیریت مدرسه منتشر می کند.
این پست در روز های آتی حذف می شود.
مدرسه نیز خود از یک روح سرشار برخوردار است،این موضوع به ندرت مورد تایید قرار می گیرد،و در عوض مدرسه به صورت یک ماشین و یا یک کارخانه شناخته شده است.در مدرسه می توان دانه جست وجو گری و پرسش را در زمین فکر و اندیشه نسل کوچک و کم سال کاشت تا این دانه رشد کند،همراه او بزرگ شودوزندگی بزرگسالی او را از زود باوریها،ساده اندیشی ها،بی دقتی ها، تقلیدها ،پیروی هاو باری به هر جهت گذراندن ها نجات دهد.درعوض او را انسانی متفکر،منطقی،فکور،اندیشمند،علت جو ،
امروزه اکثر افراد دارای اتومبیل های معمولی هستند و برای شب عروسی خود به دنبال ماشین عروسی لوکس و شیک می گردند تا از موسسه های اجاره خودرو کرایه کنند.
اجاره خودروی رنتینال یکی از مراکز بزرگ اجاره خودرو در ایران می باشد که با قیمت و شرایط مناسب خودروهای خود را در اختیار شما قرار می دهد.
اما چه نکاتی را باید عروس و دامادها برای اجاره خودرو بدانند؟
1)  ماشین عروس با راننده یا بدون راننده: شما می توانید انتخاب کنید که ماشین عروس با راننده باشد یا ب

انواع قرارداد کار استخدام در شرکت های خصوصی
زمان مطالعه 1 دقیقه 
 ۱– قرارداد غیر موقت یا قرارداد کار دائمی در این نوع قرارداد زمانی برای پایان قرارداد ذکر نمی شود یا در متن قرارداد به نامحدود بودن آن اشاره می گردد. پایان قرارداد در این نوع استخدام منوط به احراز شرایط یا انجام ترتیباتی است و فسخ یک طرفه آن قانوناً امکان پذیر نمی باشد.

مواردی که باعث می شود قرارداد کار غیر موقت خاتمه پذیرد عبارتست از:
•    فوت کارگر
•    بازنشستگی کارگ
به استناد سایت مشاوره حقوقی دینا ، یکی از مهم ترین انواع قراردادهای کار با در نظر داشتن تعیین مدت در قرارداد کار ، قرارداد کار غیر موقت برای مدت نا محدود یا دائمی می باشد . مفهوم قرارداد کار دائم ، همانگونه که در عرف شناخته شده است ، ناظر بر قراردادهایی است که برای مدت نامحدودی بین کارگران و کارفرمایان انعقاد یافته اند و کارگر و کارفرما با فرض دائمی و همیشگی بودن ، آن را منعقد ساخته و در حین قرارداد کار ، برای آن مدتی را مشخص و ت
به استناد سایت مشاوره حقوقی دینا ، یکی از انواع قراردادهای کار بر اساس قانون ، قرارداد کار موقت است . قرارداد کار موقت یا قرارداد برای مدت معین ، قراردادی است که برای مدت محدود و یا انجام کار مشخص بین طرفین رابطه کار منعقد می گردد . هر چند که انعقاد قرارداد کاری موقت امنیت شغلی کارگران را به خطر می اندازد ؛ با این حال ماهیت برخی از کارها به گونه ایست که لزوما در قالب قرارداد کار به صورت موقت یا معین باید صورت گیرد ؛ مانند برداشت محصول . بر
با سلام.
امروز صبح که نزدیک در مدرسه رسیدم دیدم که چند تا موتوری از مدرسه اومدن بیرون، وقتی به من رسیدن گفتن برگرد مدرسه تعطیله. من رفتم دیدم که 20 تا دانش آموز تو مدرسه ان.  دانش آموزهای من چهار تا بودن گفتن بریم یا بمونیم گفتم آدم یا میمونه یا میره. جالب اینه که همون کسایی اومده بودن که درس نخون بودن! 
تعطیلات بهتون خوش بگذره. 
آنقدر خورشید باش که اگر خواستی نتابی، نتوانی. 
به نام خداوند مهر و دوستی
نام کتاب :  تیمی هالو 3  ، دوباره به هم رسیدیم
نویسنده : استفن پاستیس مترجم :  پژمان واسعی
سلام من تیمی هالو هستم . مرا از مدرسه اخراج کردند. یک روز که به خانه برگشتم دیدم که مرا به مدرسه باز گرداندند یعنی ثبتنامم کردند.
مادرم را میدیدم که خیلی خوش حال بودکه مرا به مدرسه استخدام کردند . من مجبور بودم از فردا به مدرسه بروم ... مارا برای تفریح به اردو ی
مانکی چاک بردند. آنجل یکی  از هم کلاسی هایم به من یک پرونده داد . این پرون
قرارداد صلح سهم الشرکه شرکت...................(با مسئولیت محدود)
ماده1:طرفین قرارداد
این قرارداد در تاریخ...................... فی مابین ............................ فرزند ....................... به شماره ملی....................... و شماره شناسنامه  ....................... به نشانی.........................................................................که از این پس در این قرارداد مصالح گویند از یک طرف و آقای ....................... فرزند .................. به شماره ملی ......................وشماره شناسنامه.................به نشانی ......................................................................
حسین حائریان :
دوم راهنمایی یه معلم ریاضی داشتیم تیکه کلامش این بود « خدا رو چه دیدی شاید شد ».یادم میاد همون سال یکی از بچه ها تصادف کرد و دیگه نتونست راه بره... دیگه مدرسه هم نیومد. فقط یه بار اومد واسه خداحافظی که شبیه مراسم عزاداری بود. همه گریه می کردیم و حالمون خراب بود. گریه مون وقتی شروع شد که گفت به درک که نمی تونم راه برم، فقط از این ناراحتم که نمی تونم بازیگر بشم. آخه عشق سینما بود. سینما پارادیزو رو صد بار دیده بود. سی دی تایتانیک رو اون
یکی از دغدغه های مسئولین مدرسه در طی سال تحصیلی، ایجاد نشاط در مدرسه بین دانش آموزان است. ایجاد شور و شعف خود به خود به وجود نمی آید، بلکه برای ایجاد آن در مدرسه یک سری ابزار و لوازم و امکانات لازم داریم. مدیر مدرسه می تواند با یک برنامه ریزی دقیق و استفاده بهینه از امکانات موجود، با ایجاد یک محیط آموزشی با نشاط، توانایی یادگیری و انگیزه دانش آموزان را افزایش دهد. در زیر پیشنهاداتی از سوی دانش آموزان مدارس مختلف ارائه شده است که می تواند اید
دانلود طرح درس فارسی پایه اول نگاره 4 به مدرسه رسیدیم
 تعداد صفحات طرح درس نگاره چهارم : 2 صفحه
فرمت طرح درس نگاره چهارم: word و قابل ویرایش
شرح مختصری از طرح درس نگاره 4 فارسی اول

لینک دانلود فایل
https://drsifile.com/downloads/طرح-درس-فارسی-پایه-اول-نگاره-4-به-مدرسه-ر

طرح درس نگاره 4 ,دانلود طرح درس نگار 4 اول ابتدایی, دانلود طرح درس نگاره چهارم فارسی اول دبستان ,دانلود طرح درس نگاره های اول دبستان ,دانلود طرح درس نگاره چهار بصورت ورد,
اولین مدرسه دولتی انار در سال 1314 هجری شمسی آغاز به کار کرد که در نهایت برای آن نام مدرسه سعدی انتخاب شد.بر سردر ساختمان مدرسه سعدی،سال احداث آن 1314 شمسی حک شده است.زمین این مدرسه را سیدعلی اکبر مهدوی یکی از خیرین و خوانین انار اهدا کرد.استاد خانی زاده از معماران یزدی به کمک دانش آموزان این مدرسه را بنا کرد.
بودجه ساخت مدرسه سعدی نیز توسط وزارت فرهنگ وقت تامین شد.آجرهای این مدرسه نیز از کوره های آجر پزی محی الدینی تامین می شد.مدرسه سعدی که در مح
سلام آقای سلیمانی من یکی از دانش آموزان کلاس ششم هستم به نظر من مدرسه ای شاد مدرسه ای است که در آن کتابخانه ی بزرگی داشته باشد تا ما بتوانیم که آن کتاب هارا امانت بگیریم یا حتی آنجا بشینیم و کتاب هارا بخوانیم میدانیم که کتاب باعث رشد مغزمان میشود و برای تمامی مردم جهان مفید است درخواست دیگر من این است که زمین چمن را مرتب کنید دیوار مدرسه را رنگ کنید حتی دروازه ی مدرسه را رنگ کنید با تشکر از آقای سلیمانی و همکارانش

به استناد سایت مشاوره حقوقی دینا ، در صورتی که انجام کار توسط کارگر به دلایلی همچون بیماری کارگر ، بازسازی شدن کارگاه به صورت موقتی متوقف گردد ، این حالت را در اصطلاح حقوقی " تعلیق قرارداد کار " می گویند . در قانون کار ضمن مبحث دوم از فصل دوم ، ضمن مواد 14 الی 20 این قانون ، تعلیق قرارداد کاری میان کارگر و کارفرما و موارد آن به تفصیل مورد پیش بینی قرار گرفته است که از جمله مهم ترین دلایل معلق شدن قرارداد کار می توان به تعلیق قرارداد کار به خاطر و
سلام به همگی 
از عنوان مطلب معلوم است که صحبت من در باره ی پرسش مهر امسال رئیس جمهور ایران است
چند راهکار برای شادی در مدرسه
- تشخیص اهمیت مطالب غیرکلامی
‏-توجه به زیبایی محیط آموزشگاه و کلاس‌های درس
- نقل داستان‌هایی درباره مدرسه
- برگـــزاری جشـــن‌هــا ومراسم مذهبی
‏- پرورش روح دانش‌آموزان
- شناسایی علت‌ها به جای توبیخ‌ها
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها